Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Foruma üye olunmuyor?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Kayıt ol
Kayıt olduğun için teşekkürler. Kayıt işleminiz tamamlanmıştır.

bu sorun yine tekrar etti bi0sdaddy bi0sdaddy suan uye olunmuyor, kayıt sayfasında tüm alanları doldurup kaydol dıyorum regıster sayfası kendını yenılıyor. eklentileri devre dısı bıraktım, default temada denedım sonuc yıne aynı. eTiKeT™ eTiKeT™ netr0n netr0n

yardımcı olabılırmısınız.

aklıma sımdı geldı gecen hafta host firması sunucu değişikliği yaptı ıp adresı değişti onunla ılgısı varmıdır?

Son düzenleme:
Kod:
//MEMCACHED
$config['cache']['enabled'] = true;
$config['cache']['sessions'] = true;
$config['cache']['provider'] = 'Memcached';
$config['cache']['config'] = [
    'server' => '127.0.0.1',
    'port' => 11211
];

yukarıdakı kodları src/config.php den silersem sorun kalmıyor.

Kod:
//MEMCACHED
$config['cache']['enabled'] = true;
$config['cache']['sessions'] = true;
$config['cache']['provider'] = 'Memcached';
$config['cache']['config'] = [
    'server' => '127.0.0.1',
    'port' => 11211
];

yukarıdakı kodları src/config.php den silersem sorun kalmıyor.
Memcached sebebiyle oluyor. Buna özel bir kural yazılması gerekebilir (nasıl yapılır bilemiyorum). Şimdilik kodları devre dışı bırakın çözülünce tekrar eklersiniz.

Bakın geçende belirtmiştim sunucunuzda memcached pasifti aktif edince çalışmıştı. Memcached için bir kural yazmanız gerekmiyor. Memcached de kullanmanız şart değil.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.