Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Foruma neden üye olunur?

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Forumlarıma üye oluyorlar ancak etkileşim yok, konu açma mesaj yazma dosya indirme v.b bir hamle yok. Ancak her gün ortalama 3-5 üye geliyor acaba beğendikleri için mi? Link harici her şey herkese açık. Anlamadım gitti yok memnunum tabikide merak ettim 😂

Yani bende bazen birşey indirmesem bile bazı forum sitelerine üye olup kısayola kaydediyorum. Sizin site güzel kayıt olunacak cinsten. Evet aslında ana kayıt olma sebebi İndirme bağlantısı eklenti vs oluyor yada doayalar ama bazende benim gibi düşünen kişiler olabiliyor. Fakat bazi siteler var resmen üye oldurmak için ellerinden geleni yapıyoarlar işte bunları sevmiyorum ve hiç bir şekilde kayıt olmuyorum.

Üye olanlar Türk mü yabancı mı?

İnsanlar her zaman sadece bir amaç ve çıkar uğruna yaşar sanal dünyada da aynı bu şekilde amaçlarını ve istediklerini elde etmek için kaydoluyorlar sonra birdaha o üyeyi aktif bir şekilde görmüyorsun yani demek istediğim şu ki burda üyeleri forumda tutmak için birşeyler yapmalıyız bakacam bende inşallah

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.