Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Foruma Nasıl Üye Çekerim?

Foruma nasıl üye çekeceğinizi bilmiyorsanız? Forum sitesi neden kuruyorsunuz?

Ülkemizin insanının en büyük hatalarından biri bir yerde fırsat görüp aynısını yaparak bir şeyler yapmaya çalışmak.

"Hack vb. üzerine bir sürü büyük forum var. Niye sizin forumunuza üye olayım?"

Bu soruya yanıt verirseniz üye çekme / çekememe konusunda büyük ölçüde yanıt bulmuş olacaksınız. Rakiplerinizden farklı olarak ne sunuyorsunuz? Onlarda olmayıp sizde olan ne var da insanlar forumunuza üye olsun? Bunları insanımız göz ardı edip hemen forum kurmaya kalkıyor sonra da patlıyorlar doğal olarak, olan lisansa vs.'ye harcanan paraya gidiyor. Gerçi çoğu kişi kolaya kaçıp hemen n*lled kuruyor orası da ayrı bir sorun.

Geçmişte XenForo hizmeti verirken defalarca "hocam r10 gibi webmaster forumu kuracağım" "hocam r10'un temasının aynısını istiyorum" diyen müşterim oldu. Yahu r10 gibi gelişmiş, büyük bir webmaster forumu varken ben sana neden geleyim? Benim işime yarayacak her şey orada var zaten, senin forumuna üye olmam için bir neden kalmıyor, üstelik forumlar eskisi kadar rağbet görmezken.

Her şeyin başı orijinallik, farklılık, insanların ihtiyaçlarına çözüm bulmak. Zaten var olan çözümlerin aynısını yaratarak başarılı olunmaz (istisnalar kaideyi bozmaz).

Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir, kolay gelsin.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.