Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

forum yönetim panelime yardımdan beri giremiyorum

Çağan Tekin

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
http://turkfederasyonu.org
merhaba
forum yönetim bölümüne chat 2 by sirapu için kurulum yardımı için sayın LaDezs'e dm den bilgi verdiğimden veri giremiyorum. Google güvenlik uyarısı da aldım. Ne yapmam gerekiyor?

hem google email ıma giriş denenmiş hemde admin paneline giremiyorum. 2side aynı IPden yapılmış. Acil yardım lazım lütfen.

Tam olarak nasıl bir hata alıyorsunuz? Giriş yapmak istediğiniz de ne uyarısı alıyorsunuz?

Tarayıcı geçmişinizi komple temizleyin. Çözüm alamıyorsanız phpmyadmin'e bağlanın ve aşağıdaki resimde gösterdiğim 4 tabloyu da boşaltıp test edin.

session.jpg

kulandın sunucu plesk ise güvenli modu kapat girer detaylı yardım istersen pm ata bilirsin

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.