Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Forum URL'si Eşleşmiyor Hatası(Uyarısı)

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Furkan

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://hayvanlar.net
Merhabalar.
Yeni devraldığım sitem destek süresi bitmiş bir lisans kullanıyordu. O lisansı iptal edip yani domaini kaldırarak kendim yeni bir lisans aldım,5 - 6 ay daha destek süresi bulunan.
Domaini giriyorum, kontrol et diyorum ancak sitem hala aynı uyarıyı veriyor. Domaini doğru giriyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Screenshot_4.png

Çözüldü Forum URL'si Eşleşmiyor Hatası(Uyarısı)

Ne yapmamız lazım? Manuel update işlemi yapsam sorun çözülür mü? Lisansı Asil_Delikanli Asil_Delikanli dan aldım.
Ne yapmanız gerektiğini söyledim zaten. Karşı taraf size lisansı sattı ise, aynı dosyaları kullanmayacak. Şu anda ikinizde aynı lisansa sahip dosyaları kullanıyorsunuz. Arkadaş size lisansı sattı ise, o sitede dosyaları silecek!
Satın aldığınız mevcut site halen dosyalarınızı kullanıyor olabilir mi?

Ne yapmamız lazım? Manuel update işlemi yapsam sorun çözülür mü? Lisansı Asil_Delikanli Asil_Delikanli dan aldım.
Ne yapmanız gerektiğini söyledim zaten. Karşı taraf size lisansı sattı ise, aynı dosyaları kullanmayacak. Şu anda ikinizde aynı lisansa sahip dosyaları kullanıyorsunuz. Arkadaş size lisansı sattı ise, o sitede dosyaları silecek!

Çözüm
Anladım. Arkadaşa bir yazayım tekrar bakalım, teşekkür ederim.

Aynen bu banada olmuştu ilk sitem lisanslı değildi birisinden almıştım takasla aynı bu hata bendede oluyordu.. diğer yer komple siteyi ve hizmeti silmişti sonra bi upgrade çekip tekrar sorguladığımda düzelmişti..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.