Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Forum Teması Hakkında

muzisyen

Sabit kullanıcı
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar bu site sanırım Xenforo. Sizce tema özel mi tasarlanmış yoksa satışı var mıdır?

Site

Evet xenforo ama tema epeyce bir editlenmiş. Satışta olduğunu da zannetmiyorum.

Temadan ziyade ana sayfa tasarımı çok güzel aşağı gittikçe oto. sürdürüyor.
Eklenti ile sanırım bilen ya da kullanan varsa yazarsa sevinirim iyi forumlar 😇

Temadan ziyade ana sayfa tasarımı çok güzel aşağı gittikçe oto. sürdürüyor.
Eklenti ile sanırım bilen ya da kullanan varsa yazarsa sevinirim iyi forumlar 😇
Anasayfayı klasik forum görünümü yerine sadece son mesajlardan oluşturmuşlar ve onu da oto yüklemeye bağlamışlar.

Aynısı değil ama konu içi ve konu listesi için oto yükleme eklentisi forumda mevcut.

çok güzel gerçekten hem forum havası hem blog havası var adamlar yapmış bravo

Daha önce farklı yabancı forumlarda gördüm satan var diye hatırlıyorum ama tam emin olamadım. Bu siteye özgün değil ona eminim.

2.3 çıksın ana sayfa tarafı için bir eklenti çalışması yapabilirim. Ama konu içlerine gireceğimi, o riski alacağımı sanmıyorum. Sebebi: Bu temayı kullanıcılar aldığında bir çok eklentide sorun yaşanacaktır. O yüzden temanın hazır satışı olduğunu düşünmüyorum. ;)

2.3 çıksın ana sayfa tarafı için bir eklenti çalışması yapabilirim. Ama konu içlerine gireceğimi, o riski alacağımı sanmıyorum. Sebebi: Bu temayı kullanıcılar aldığında bir çok eklentide sorun yaşanacaktır. O yüzden temanın hazır satışı olduğunu düşünmüyorum. ;)
Abi dört gözle sözlük teması bekliyorum, bir umutla :D

• Beğen
Tepkiler: RON
Evet bu temalar kişiye özel yapılıyor ve malesef satışa pek uygun değiller. Norveçli bir arkadaşın oyun forumu için yapmıştım, açıkçası konu içi tasarımını ben bu kadar güzel yapamamıştım ama XF 2.3 gelince tekrar denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.