Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ticaret Forum sitesi almak - Açmak istiyorum

ssmedyadanışmanlık

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba değerli forum üyesi arkadaslar bir forum acma kararı aldık. Yada hazır kurulu begendiğimiz geleceği olacak bir forum sitesi varsa 5-6-10k üyeli degerlendirmek isterim konu yasakmı bilmiyorum yeni katıldım aranıza umarım kural dısı değildir. Öncesinde baktım ve satış konuları gördüğüm için açıyorum şimdiden teşekkürler iyi forumlar

Merhabalar, hoşgeldiniz.
Herhangi bir yasak yok. İsteğiniz doğrultuda forumunu satan arkadaşlar varsa bu başlık üzerinden size ulaşacaklardır.

Şimdiden hayırlı olsun. Açarsanız da, satın alırsanız da.

Merhaba değerli forum üyesi arkadaslar bir forum acma kararı aldık. Yada hazır kurulu begendiğimiz geleceği olacak bir forum sitesi varsa 5-6-10k üyeli degerlendirmek isterim konu yasakmı bilmiyorum yeni katıldım aranıza umarım kural dısı değildir. Öncesinde baktım ve satış konuları gördüğüm için açıyorum şimdiden teşekkürler iyi forumlar
Merhaba, elimde satılık forum yok fakat isterseniz kurulum yapabiliriz.

Forum siteniz hayırlı olsun öncelikle. Genel forum olarak mı, yoksa belli başlı bir alana hitap eden bir forum mu? Sanırım forum tanıtım yazısı açmamışsınız ya da ben bulamadım. O yüzden linkini göremedim. İncelemek isterim.

Bol şans.

Logonuz çok sâde geldi bana. Zevk/Renk meselesi tabi ama en azından logonun (siteyi temsil eden) bir sembolü olabilirdi. İsterseniz siteniz için ücretsiz logo çalışabilirim.
Güzel düşünce ve hediyeleriniz için tesekkürler logo gecici profeasyonel bir arkadasa verdik bekliyoruz bu konudaki hassasiyetimizin sebebi bir forum sitesindeki gibi logo ile özel emoji e gitfler yaprıracagız ondan dolayı yavas ve özenle yapıyoruz :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.