Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Forum Sitesi Açmak İstiyorum

BeyKral

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar bir forum sitesi açmak istiyorum ne yapmam lazım nasıl açabilirim bana ne kadar mâl olur yardımcı olursanız sevinirim en önemlisi de

1-Bu foruma devlet ceza yazabilir mi yasa dışı sitelerin reklamını yapıldığı için,böyle bir ihtimal varsa bunun için nasıl bir önlem alınabilir
2-Site birinin adına mı açılıyor herhangi bir Bilgi filan veriliyor mu
3-Yurt dışı domain alsam Türkiye’den yönetsem herhangi bir ceza gelebilir mi

1-Bu foruma devlet ceza yazabilir mi yasa dışı sitelerin reklamını yapıldığı için,böyle bir ihtimal varsa bunun için nasıl bir önlem alınabilir
- çok aşırı derecede illegal bir forum olmadıkça bişey olmaz

2-Site birinin adına mı açılıyor herhangi bir Bilgi filan veriliyor mu
-hosting veya vps alacaksan alacağın firmaya bilgilerini vermen gerekiyor fatura kesimi için..

3-Yurt dışı domain alsam Türkiye’den yönetsem herhangi bir ceza gelebilir mi
- hayır herhangi bir sorun olmaz..

Forum sitesi sana ortalama domain + hosting veya vps 50-100 tl arası en az değişmekte..

daha çok bilgi istiyosan pm atabilirsin :)

3. Soruyu cevaplamak istiyorum öyle bir şey yok bende yurt dışı yabancı siteden domain aldım herhangi bir sorun teşkil etmiyor.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.