Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Forum siteme Moderatör arkadaşlar arıyorum.

Altyapı Xenforo olsa da, içerik olarak farklı kulvarlarda çalışan forumların birbirine yardımcı olması;
Ayrıca yardımlaşmanın forum felsefesi içinde olduğunu varsayarsak (!) neden olmasın?
Ve her zaman dediğim gibi "Farklı fikirlerde olmak zenginliktir"

Altyapı Xenforo olsa da, içerik olarak farklı kulvarlarda çalışan forumların birbirine yardımcı olması;
Ayrıca yardımlaşmanın forum felsefesi içinde olduğunu varsayarsak (!) neden olmasın?
Elbette, ben saygı duyuyorum. Burada birçok kişinin forum sitesine giriş yapar, elimden geldiği kadar destek olmaya çalışırım. Fakat yetki verilmesi/alınması bana bambaşka bir sorumluluk gibi geliyor. Daha önce mesajımda dediğim gibi, saygı duyarım kabul eden kişiye.

Hocam ben arkadasin bu forumda, forumuna mod aramasi olayina bir sey demiyorum. Olabilir arayabilir. Ama forumunda r10 hakkinda acilmis dolandiricilik ve ban konusu dikkatimi cekti. Daha onceki mesajimda o konunun linkini paylastim. O konudaki mesajlar bana ilginc geldi. O konuyu incelemenizi tavsiye ederim. Yoksa arkadas burda foruma mod aramis veya aramamis beni ilgilendirmez.. :)

Bu arada galiba arkadas benim ip numarami banlamis. Foruma giris yapamiyorum. :)
Yada forumu kapatti..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.