Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Forum siteme Moderatör arkadaşlar arıyorum.

ssmedyadanışmanlık

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Cümleten Hayırlı Ramazanlar değerli xengentr kullanıcıları web master forum sitemize moderatör arkadaslar arıyoruz. Forum moderatörlüğünde gönüllülük esastır fakat biz o şekilde aramıyoruz forum sitemiz yeni oldugu için ücrette ödeyemiyoruz fakat şöyle bir karar aldık forum sitemizin tüm reklam gelirlerini moderatörlere dagıtacagız ayrıca moderatörler kurumsal özelliklerden faydalanacak ve gerçekten ilgili forumdan anlayan moderatör arkadaslara ihtiyacım var şimdilik blackpoint blackpoint hocamız admin olarak var ve cok cok desteği oldu bana saymakla bitmez kendisine ayrıca teşekkür ederim ilgilenen arkadaslar varsa iletişime geçerse sevinirim.

Hayırlı ramazanlar.

Cümleten Hayırlı Ramazanlar değerli xengentr kullanıcıları web master forum sitemize moderatör arkadaslar arıyoruz. Forum moderatörlüğünde gönüllülük esastır fakat biz o şekilde aramıyoruz forum sitemiz yeni oldugu için ücrette ödeyemiyoruz fakat şöyle bir karar aldık forum sitemizin tüm reklam gelirlerini moderatörlere dagıtacagız ayrıca moderatörler kurumsal özelliklerden faydalanacak ve gerçekten ilgili forumdan anlayan moderatör arkadaslara ihtiyacım var şimdilik blackpoint blackpoint hocamız admin olarak var ve cok cok desteği oldu bana saymakla bitmez kendisine ayrıca teşekkür ederim ilgilenen arkadaslar varsa iletişime geçerse sevinirim.

Hayırlı ramazanlar.
Merhabalar forumunuzu incelemek isterim. Daha sonrasında konuşabiliriz isterseniz.

Hayırlı ramazanlar.
Hangi alanlara mod alınıcak hocam

2014 den beri ads var geliri 200 TL oda 3 ayda bir . :)

Mobilde sitenizi kontrol edin ve https yönlendirin.

Hayırlı ramazanlar.

Sitenizde bu konu ilgimi cekti. Site sizin ve burada moderator ariyorsunuz. Ama kendi sitenizde normal uye ve r10 hakkinda sikayetde bulunup kendiniz en altta admin olarak yine kendi konunuza yorum yapiyorsunuz. :)
Ilginc..
Bence r10'dan banlanmayi haketmissiniz..

10 yıldan uzun süre R10'da yer almaktayım. Çok şükür hiç d0landırılma gibi bir durumum olmadı.

Ticaret yaparken dikkat etmek gerekiyor. R10'da eskiden info ile kayıt olunuyordu (şimdi nasıl bilmiyorum), adam bir domain alıyor ve R10 kayıtlı üye olarak görüyor önüne geleni tokatlayabiliyor. Buna hiçbir forum sitesi engel olamaz diye düşünüyorum, mail çok önemli.

Sitenizde bu konu ilgimi cekti. Site sizin ve burada moderator ariyorsunuz. Ama kendi sitenizde normal uye ve r10 hakkinda sikayetde bulunup kendiniz en altta admin olarak yine kendi konunuza yorum yapiyorsunuz. :)
Ilginc..
Bence r10'dan banlanmayi haketmissiniz..
bence buradan da banlanmalısınız. Forum içinde Forum Moderatörü arıyorum ne demek?

R10 içerisinde webmaster sitesi tanıtımı yapmak yasak, kuralları okusaydınız keşke daha önce.

N Nokta katılıyorum. Bu forum içerisinde de herkes site yöneticisi ve FORUM sahibi. Neden başka bir platformda moderatör/yönetici olsun. Ha olan olursa, saygımda sonsuz; bir şey diyemem. Olursa, harika olur ama adam altyapıyı biliyor ve site içerisinde yönetici. Benim dâhi işime gelirdi bu tarz bir şey.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.