Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Forum Kurulumunda Problem

usta senin sorunun sunucu kaynaklı gibi gözüküyor anasayfa falan da hiç yüklenmiyor. normalde bir sıkıntı olsa hata falan verir ama senin direk sayfaların hiç açılmıyor

İsimtescil hostingleri xenforo uyumlu değil diye biliyorum.

exec, escapeshellarg, proc_open, popen, fpassthru fonksiyonları açık mı sorun firmaya.

Hostingini bilmemde .. alan adın hostinginden bağımsız herhalde :D reklam dahi olsa çıkması lazım .. abi hiç bir görüntü yok

Merhaba forum kurdum gerekli izinleri verdim klasörlere gereken her şey yaptım site giriş yaptığımda instal yeri açılmıyor sayfa yüklenmiyor
Siten gelmiş ... senin dediğin olaydaki zaman Alan adının Nameserverlarını yeni girmişsin.. buda ortalama 24 saaati bulur Dns lerin açılması falan.. hayırlı olsun siten.

usta senin sorunun sunucu kaynaklı gibi gözüküyor anasayfa falan da hiç yüklenmiyor. normalde bir sıkıntı olsa hata falan verir ama senin direk sayfaların hiç açılmıyor

Kanka kullandığım hosting bu uyumlu değil mi
Siten gelmiş ... senin dediğin olaydaki zaman Alan adının Nameserverlarını yeni girmişsin.. buda ortalama 24 saaati bulur Dns lerin açılması falan.. hayırlı olsun siten.
Aynen dediğin gibi teşekkür ederim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.