Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Forum Kuralları ekleme

ownea

Kullanıcı
Kullanıcı
Arkadaşlar, ben Koşullar bölümüne Forum kuralları eklemek istiyorum nasıl yapabilirim?

Screenshot_1.png

Forumunuzda forum kurallarını içeren bir konu açın.
Admin panel > XF Seçenekleri > Genel forum ayarları > Site Kullanım Sözleşmesi URL'si nde Özel URL yi seçip açtığınız konunun linkini verin.

veya;

Forum kurallarını konu olarak değil de sayfa olarak ta gösterebilirsiniz.

Admin panel > Forumlar > Kategori ve forumlar > Alan ekle
Alan türü: sayfa
URL bölümü: forum-kurallari
Başlık: Forum Kuralları
Html şablonu: (html kullanın, örnek:>)Kuralları buraya yazın.<br />
1.<br />
2.<br />
3.<br />
.<br />
.<br />
.<br />
.<br />
.vs...

Admin panel > XF Seçenekleri > Genel forum ayarları > Site Kullanım Sözleşmesi URL'si nde Özel URL: siteniz.com/pages/forum-kurallari/

image.jpg

Forumunuzda forum kurallarını içeren bir konu açın.
Admin panel > XF Seçenekleri > Genel forum ayarları > Site Kullanım Sözleşmesi URL'si nde Özel URL yi seçip açtığınız konunun linkini verin.
Hocam çok teşekkür ederim. Peki konuyu konuyu silsem gidermi birde koşullar adını nasıl forum kuralları yazacağım

Hocam çok teşekkür ederim. Peki konuyu konuyu silsem gidermi birde koşullar adını nasıl forum kuralları yazacağım

İlk mesajıma ekleme yaptım, konu yerine sayfa olarak ekleyebilirsiniz.

Koşullar kelimesini diller ve cümlelerde aratıp değiştirebilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.