Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Forum kategorileri görünmüyor şu şekilde hata alıyorum

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Lâyezal

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba admin panelde şu şekilde hata alıyorum

Kod:
TypeError: Argument 1 passed to XF\ControllerPlugin\Node::applyNodeContext() must be an instance of XF\Entity\Node, null given, called in /home/mk/public_html/src/XF/Pub/Controller/Thread.php on line 1386 src/XF/ControllerPlugin/Node.php:9
Forumda kategoriler görünmüyor

8C288952-2139-4CC8-B9D5-0AAF723E3B4C.png

B5D35FF7-33C6-4B53-B68B-E27F207B095B.png FC3B3654-622A-4B5A-94CE-164C33ABE3C6.png
Ne yapabilirim

En son hangi eklentiyi kurdunuz ? eklendi kurmadan önce böyle birşey varmıydı ?

Kod:
$config['enableListeners'] = false;

src/Config.php dosyasına ekleyerek birde tüm eklentileri devre dışı bırakmış olarak deneyin aynı hata mevcutmu diye

Bu komut eklentileri devre dışı bırakarak sorunun eklentilerde olup olmadığını anlamamıza yarar. Geri silerek aktifleşdire bilirsiniz eklentilerinizi.

Denedim ekledim eklentileri devre dışı bıraktım ama şuan farklı hatalarda vermeye başladı kurulumla alakalı sanırım

59718B5C-9A1E-4D1E-BDC7-C06848AED250.png BFF33CF4-87D9-4E84-9807-5986FE72E006.png

Ftpde src/XF/App.php dosya içeriğinin değiştirildiği uyarısını veriyor. Orjinal App.php dosyasını belirtilen yere atıp deneyin.

Ayrıca dosyadaki değişikliği kendiniz mi yaptınız? Siz yapmadıysanız sunucuda güvenlik sorunu var demektir.

forumda aldığım tüm hataları düzeltmeme ragmen forum kategori listem görünmüyor ne yapabilirim

Adsız.png 1Adsız.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.