Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Forum Kategori Yönlendirme Sorunu

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

conqu3ror

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar. Xenforo sistemim admin şifresi vs değişmemesine rağmen hacklenmişti. Bende güncel sürüme forumu güncelledim şifreleri değiştim sunucuyu bile tekrardan formatladım. Ancak hackleyen arkadaş panelde ki "forums" kısmını kendi sitesine yönlendirmiş. .htaccess dosyasını temizi ile değiştim sorun çözülmedi. Konulara girişte sorun yok ancak konunun açıldığı kategoriye teıkladığım an adamın sitesinde ki benim girmek istediğim kategoriye yönleniyor. Yani sitem.com/forums kısmını komple yönlendirmiş. Nereden nasıl yapmış bulamadım tüm dosyaları temizleri ile dğeiştim ama sorun düzelmedi. Şuan temiz url ler kapalı kapatınca yönlenme olmuyor ama açar açmaz forums olan tüm linklerim yönleniyor. Forums kısmını panelden forum olarak değişince de forum kategorilerim komple siliniyor anasayfa bom boş çıkıyor. Lütfen şu ya da bu olabilir diye yönlendirin beni.

Forum bağlantınızı ve bir kullanıcı girişi eklermisinzi canlı olarak deneyelim, bazen tarayıcı çerezleri, geçmişi bu tür şeyler yapa biliyor.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.