Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Forum İstatistikleriniz Görünmüyor

metalgear

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
1580138917443.png

logout olunca geliyor. yetkisel bir sorun mu oluştu acaba

Ekli dosyalar

• 1580138742762.png
    1580138742762.png
    352.6 KB · Görüntüleme: 1
Tema değiştirme alanından [XenGenTr] Style V4 - Mavi olanı seçip kontrol eder misiniz.

netr0n netr0n şu j-canvas mıydı hareketli bölüm forumun komple arka planına nasıl eklerim bilgin varmı acaba geçengün denemeye çalıştım az kalsın forumu patlatıodum zor düzelttim hazır konusu varken sormak istedim.

netr0n netr0n şu j-canvas mıydı hareketli bölüm forumun komple arka planına nasıl eklerim bilgin varmı acaba geçengün denemeye çalıştım az kalsın forumu patlatıodum zor düzelttim hazır konusu varken sormak istedim.

Bunun anlatımını yapabilmek için önce bir tasarım ortaya çıkarılması gerekir. Yani şöyle ben particles eklemesi yapacaksam bu particles'in çalışacağı tasarımı ayarlamam gerekecek. Bunu da burada anlatmak oldukça zor arkadaşlar. Particles çalıştırmak sorun değil particles'in çalışacağı alanı ayarlamak zor.

netr0n netr0n,
Bunun anlatımını yapabilmek için önce bir tasarım ortaya çıkarılması gerekir. Yani şöyle ben particles eklemesi yapacaksam bu particles'in çalışacağı tasarımı ayarlamam gerekecek. Bunu da burada anlatmak oldukça zor arkadaşlar. Particles çalıştırmak sorun değil particles'in çalışacağı alanı ayarlamak zor.
Anlıyorum ustam ben Free Style 1 temasını kullanıyorum şu anda bunun sadece arka fonu olarak hareketli olması güzel durabilir diye düşündüm. danışmak istedim. zor ise yapıcak bişey yok yinede bilginiz için teşekkür ederim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.