Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Forum istatistik 3,01 Sürümü Hakkında Soru

Sanalhack

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
Forum istatistik 3,01 Sürümü Hakkında Soru Arkadaşlar istatistik Kısmında Son yazan Direk yukarı cıkıyor.
ve herkes Gunceldir Gunceldir yazıyor Konuyu yukarı taşımak için konu taşıma eklentim var ama.
burada buna bir engel yok veya istatistik eklentisin içinde Bir eklenti Yok en Son Mesaj Yazan kişi Konusun yukarı Çıkmamasını İstiyorum ama olmuyor.
veya yeni konular Kısmına öne alıyorum Ondada yükari Taşima Eklentisi o bolumda konuyu yukarı Taşimiyor bunun Bir caresi Ve Oluru Varmıdır acaba Bir Kodu Bir engelli Felan?

sorunu olmaması lazım'ki çaresi olsun.. ilk defa duydum .. yanlış bişiler yaptınız sanırım.. bu dediğiniz olayı yaşayan ilksiniz sanırım.. tekrardan kaldırın geri yükleyin bence .. bir terslik var bu işte

Bir konuya cevap verildiğinde konunun yukarı çıkması normal birşey, çıkmaması sorun zaten. Konu yukarı taşıma eklentiside konuda cevap kirliliği olmasın diye yapılmış bir eklenti.

Xenforo ve eklentileri son sürümde kullanıyorsanız, kullandığınız eklentiler xenfonun sürümüne uygunsa ve konuyu yukarı taşıma eklentisi görevini yapmıyorsa bunu eklentinin yapımcısına bildirmeniz lazım ki sorunu düzeltebilsin.

Kaldırdım ekledim Hepsini Denedim Hocam istatistik yeni konular ön sıraya aldımda konu yukarı taşı dediğimizde o kısmında yukarı taşıma yapmıyor ama Yeni mesajlar kisminda yukarı cıkıyor ama orada herkes bu konu guncel guncel yazıyor ve hep yukarı cıkarıyor konularını ve spama neden oluyor kirlilik bence

Bir konuya cevap verildiğinde konunun yukarı çıkması normal birşey, çıkmaması sorun zaten. Konu yukarı taşıma eklentiside konuda cevap kirliliği olmasın diye yapılmış bir eklenti.

Xenforo ve eklentileri son sürümde kullanıyorsanız, kullandığınız eklentiler xenfonun sürümüne uygunsa ve konuyu yukarı taşıma eklentisi görevini yapmıyorsa bunu eklentinin yapımcısına bildirmeniz lazım ki sorunu düzeltebilsin.
Yeni mesajlar kısmında yukarı Taşı Dediğimizde istatistiklerde Yukarı Çekmiyor Hocam onu Diyorum

Yeni konular kısmında zaten yukarı taşımaz, Yeni mesajlar kısmında taşır. Üyelerin güncel güncel yazma olayına gelecek olursak bunu üyelere bir şekilde anlatmanız lazım, mesajlar arası süre koysanızda farklı kullanıcılar güncel güncel diye yazıyorsa pek bi çözüm olmaz.

Yeni mesajlar kısmında yukarı çekmiyor ise bunu eklenti yapımcıları ile konuşmanız lazım.
Eğer konu yukarı taşıma eklentisi olarak bu eklentiyi kullanıyorsanız eTiKeT™ eTiKeT™ e bildirin gerekli düzenlemeleri yapar :)

Bu eklenti ile konu altına uyarı mesajı yazabilirsiniz.
Konuyu yukarı taşımak için eklentiyi kullanın. Konuya güncel yazmak yasaktır. Konuya güncel yazarak konuyu kirletenler 1 günlük cezalandırılacaktır vs gibi.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.