Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Forum istatiskleri kullanıcı sorunu

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

ne0

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhaba,
Forumun sağ tarafındaki istatistikler kısmında kullanıcı sayısı bazen azalmakta mesela akşam 4500 kullanıcı iken akşam 4450 kulanıcı olmakta bu sorun neyden kaynaklanmakta?

Neresinde tursam bir mantık bulamıyorum. Forum linkinizi eklerseniz bende bunu bir takip etmek isterim açıkcası bu süreklimi böyle yoksa ilk kez mi oldu diye.
Ancak bunun için ön gördüğüm bir kaç olasılık olabilir;
1. Kullanıcı gruplarında yapılan herhangi bir değişim ile kullanıcıların silinmesi.​
2. Sunucuya geçmiş bir yedeğin yüklenmesi.​

Bunlar dışıda hiç bir tutar dalı,mantığı yok ne yazık ki benim açıman.

Ama kendim içinde bir öz eleştir yapmak istedim şimdi,şunu belirteyim yeminle şu an bu forumda kaç kullanıcı kayıtlı,kaç konu,mesaj var inan bilmiyorumacaba bu benim eksikliğim mi bilemedim.
Neden bilmiyorum diye şimdi kendimi bir sorguladım ve kendi kendime bulduğum cevap sayıların bir önemin olmadığı yönünde oldu. Ama çok kullanıcı değil kaliteli kullanıcı iyi içerik olarak çalıştığımız için sayısal verileri hiç düşünmedim.
Konu,Mesaj,kullanıcı sayısı ile zerre işimiz olmuyor,sayısal olarak baktığım tek şey var o da adsense onada kırk yılda bir :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.