Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Forum ikonları hata alıyorum

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

yumiyum77

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Herkese merhaba arkadaşlar, son iki günde yaşadıgım hacker probleminden sonra siteyi tekrar kendime alabildim fakat, Forum ikon eklentim çalışmıyo, admin panelinde ekledigim resimler görünüyo fakat forumumun konu başlıklarında resim kırılıyo... Forum ikon eklentisini silip tekrar yükledim yine aynı hatayı aldım, ftp'den resimlerimi silip tekrar yükledim hatta isimlerini degiştirerek yükledim yine hata aldım... aşagıya görsel bırakıyorum sorunun ne oldugunu bilen ve yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...

1.png
2.png

Forumda normal href (site.com) /klasör/dosyaadi.png olarak çektiği için sorun olmuyor ancak kategori olarak girdiğinizde dosya uzantısı site.com/kategori/forum.xx/klasör/dosyadi.png olarak verdiği için uzantı doğrulanmıyor eklentinin dosya şablonlarını incelemelisiniz href uzantısında /dosya/xxx.png gibi olan biryer varsa önüne sitenizin url sini yazın https://site. xx/ gibisinden.. Eklenti kendimde kurulu olmadığı için tam eminlikle burada bunu yapın diyemiyorum

Forumda normal href (site.com) /klasör/dosyaadi.png olarak çektiği için sorun olmuyor ancak kategori olarak girdiğinizde dosya uzantısı site.com/kategori/forum.xx/klasör/dosyadi.png olarak verdiği için uzantı doğrulanmıyor eklentinin dosya şablonlarını incelemelisiniz href uzantısında /dosya/xxx.png gibi olan biryer varsa önüne sitenizin url sini yazın https://site. xx/ gibisinden.. Eklenti kendimde kurulu olmadığı için tam eminlikle burada bunu yapın diyemiyorum
saldırı aldıgım ana kadar hiç bir sorun yokdu güzel güzel çalışıyodu saldırı aldım site elimden çıktı geri aldım şimdi bu problemi yaşıyorum

sorunun yaşandığı kategorinin bağlantısını paylaşırmısınız demo olarak herhangi birine bir resim ekleyin hata göremediğim için birşey söyleyemiyorum

Bazı sunucularda bu tür sürünler yaşabiliyor. Direk olarak onarım yapabilirmisiniz. Ekstra olarak Araçlar kısmında Yeniden yapılandır " Forumları yeniden oluştur" yapabilirsiniz.

sorunun yaşandığı kategorinin bağlantısını paylaşırmısınız demo olarak herhangi birine bir resim ekleyin hata göremediğim için birşey söyleyemiyorum
ksura bakmayın biraz geç cevap veriyorum müsait degilim pek söyledigin gibi ilk konu başlıgına resim eklemesi yaptım siz sorunu görün diye

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.