Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Forum görüntülüme (permission) izin hatası

ZaRaRSiZ

Kullanıcı
Kullanıcı
dOryzX.png

Beyler forumu yeni açtim admin olarak giris yaptim bu Hata geldi lutfen yardim edin..

/**Otomatik olarak arka arkaya atılmış mesak birşeltirildi **\

Son düzenleme:

Nasıl yapılır ? Forum görüntülüme (permission) izin hatası

ZaRaRSiZ ZaRaRSiZ, Yukarıda da söylediğim gibi forum izinleri tanımlanmadığı için izin hatası alıyorsunuz. izinleriniz tanımlandı ve sorun giderildi.
Başka bir platformdan geçiş mi yaptın yoksa sıfırdan XF-1 kurdun ? Su an ki ekran görüntüsü Admin ait, yoksa başka bir kullanıcı mı ?

Admin yetkilerini kontrol ettin mi ?

Arkadaşlar lütfen konu açarken en azından bundan sonrası için, Yardım Eder misiniz?, Lütfen Acil, Acil Yardım, Bi bakar mısınız gibi alakasız konu başlıklarıyla yardım istemeyin. Zaten burası yardım yani destek forumu konu başlığınızı düzgün sorununuzla alakalı olarak açın zaten yardım edilecektir. Lütfen buna dikkat edelim. Bu yüzden konu başlığını düzenledim.

Sorununuza gelecek olarsak hata mesejının sebebi izinlerinizle alakalı kullanıcı grupları alanından admin, mod, register vs bunların yetkilerini kontrol edin.

Arkadaşlar lütfen konu açarken en azından bundan sonrası için, Yardım Eder misiniz?, Lütfen Acil, Acil Yardım, Bi bakar mısınız gibi alakasız konu başlıklarıyla yardım istemeyin. Zaten burası yardım yani destek forumu konu başlığınızı düzgün sorununuzla alakalı olarak açın zaten yardım edilecektir. Lütfen buna dikkat edelim. Bu yüzden konu başlığını düzenledim.

Sorununuza gelecek olarsak hata mesejının sebebi izinlerinizle alakalı kullanıcı grupları alanından admin, mod, register vs bunların yetkilerini kontrol edin.
50 defa kontrol ettim yine olmadı..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.