Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Forum Genelindeki Glow Efektini kaldırma...

Origin

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Selam arkadaşlar site ile uğraşıyorum flat bir dizayn yapmaya çalışıyorum fakat glow efekti var sitemin genelinde heryerde bunu kaldırmanın bir kısayolu var mıdır? yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...

Adsız.jpg

o shadowu açıp kapatılacak düğmesi olan bişey gibi düşünüyosan yanılıyosun :D cssle belirle alanlardaki değişiklikler ile sağlanır css kodlara bakıp nabza göre şerbet vermek lazım

o shadowu açıp kapatılacak düğmesi olan bişey gibi düşünüyosan yanılıyosun :D cssle belirle alanlardaki değişiklikler ile sağlanır css kodlara bakıp nabza göre şerbet vermek lazım
Benim ne düşündüğümü düşünmene sevindim. Lakin sorunum çözülmedi yardımcı olacak arkadaşlar varssa beklerim güncel....

Forum genelindeki bütün shadowları kaldırdım üstatlar sadece anasayfada kategorilerde shadow kaldı onu nereden çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.