Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Forum Arama Bölümü Çalışmıyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

metalgear

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Örneğin attığım linkte içinde Zeiss kelimesi geçiyor ancak aramalarda çıkmıyor. Bunun sebebi nedir

Zeiss

Çözüldü Forum Arama Bölümü Çalışmıyor

Admincp -> Araçlar -> Yeniden yapılandır alanına gelin. Arama dizinini yeni oluştur alanından şimdi yeniden oluştur buttonuna basabilisiniz.
Admincp -> Araçlar -> Yeniden yapılandır alanına gelin. Arama dizinini yeni oluştur alanından şimdi yeniden oluştur buttonuna basabilisiniz.

Çözüm
Kesin çözüldü diye düşünürken malesef yine aramalarda çıkmıyor konular. Farklı ne yapılabilir

Hiç bir kelimeyi arama yapmıyor.
Şuraları bir kontrol et isterseniz
/admin.php?options/groups/performance/#enableSearch

Açıkcası arama sistemleri çok iyi çalıştığını söyleyemem, düşünün ben bile google ile aratıyorum site içinde aramalarımı :D

Malesef xenforo tümleşik arama motoru çok sağlıklı çalışmıyor. Belkide elastichsearch altyapısında çalışan Enhanced Search satmak için bilerek böyle yapıyorlar. Özellikle 1 milyon üzerinde mesajı olan bir foruma sahipseniz onu almaktan başka çareniz kalmıyor. Ben forum sitemde yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum hangi kelimeyi aratırsam direkt o mesajı bulabiliyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.