Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Forum ana sayfa katagoriler arasına reklam?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

deliturk

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Ana sayfa sizdeki gibi reklam nasıl yaparız kategoriler boşluk alana şimdiden teşekkürler

Reklam konumunu konu listesi olarak seçin toplamda 3 seçenek var alt, üst ve sabit konu altı.

Reklam konumunu konu listesi olarak seçin toplamda 3 seçenek var alt, üst ve sabit konu altı.

senin söyledigin olay katagori başlığına tıkladıgım an içerisindeki olay degilmi ? ben direk ana sayfada görünmesi için söylemiştim.. katagori yani ayrı katagoriler 2 tane dyelim.. bu iki katagori arasındaki boşluk olan kısma adayacam reklamı ana sayfada görünecek ?

Bahsettiğiniz reklamlar sanırım ve büyük ihtimal Google otomatik reklamlar (Vinyet reklamlar, Sabit reklamlar, Metin ve görüntülü reklamlar, Yazı içi reklamlar, Feed içi reklamlar, Eşleştirilen içerik)

İki kategori arasında görünen reklam tipi: Feed içi reklamlar

Reklamların yerini Google kendisi ayarlar.

Bahsettiğiniz reklamlar sanırım ve büyük ihtimal Google otomatik reklamlar (Vinyet reklamlar, Sabit reklamlar, Metin ve görüntülü reklamlar, Yazı içi reklamlar, Feed içi reklamlar, Eşleştirilen içerik)

teşekkür ederim .. sagol usta

node_list_category şablonu ediyorum olmuyor

benim demek istedigim buda degil ..
şöyle bir kod olmalı ..
<xen:if is="{$category.node_id} == X">

</xen:if>

?
tam nsıl id girecegim ..ve kodu nasıl edecegim bilmedigim için sordum..
ORNEK DELİTURK katagori 1.sırada
DELİTURK 2 2.ci katagori hemen üstüne boş alana koymak istıyorum..

sizin sayfadaki katagori

XenForo genel
hemen üstüne boş alana ama ayasayfada olacak

Son düzenleme:

Evet aynen Ugur Ugur dediği gibidir. Adsense reklam biriminin bu düzenlemesi ise </head> Etiketinden önce kodu ekliyorsunuz. Sistem kendi kendini yakaladığı tüm alanları reklamı ekliyor. Yani siz konum vermiyorsunuz o kendi bulup ekleniyor.

Evet aynen Ugur Ugur dediği gibidir. Adsense reklam biriminin bu düzenlemesi ise </head> Etiketinden önce kodu ekliyorsunuz. Sistem kendi kendini yakaladığı tüm alanları reklamı ekliyor. Yani siz konum vermiyorsunuz o kendi bulup ekleniyor.
kral banner reklam alanı açıp reklam gifi veya resmi eklemeyle ilgili acil video veya resimli anlatım gelmesi lazım forumda hiç görmedim üzerinde durulmamış . örneğin tüm alanların üstünde veya katagorilerin arasında kendimizin ekleyeceği banner reklam alanları

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.