Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Font awesome yerine material icons kullanabilir miyiz?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Çözüldü Font awesome yerine material icons kullanabilir miyiz?

XenForo'da böyle bir seçenek yok ama kullanabilirsin. Bir kaç TH temasında görmüştüm kullananı. Kullanan örnek tema: UI.X 2

Kullandığınız temanın helper_js_global alanına stylesheet link kodunu girmeniz yeterli. Bundan sonrası için fontawesome benzeri icon eklemeleri yapmak sizin becerilerinize kalmış.
XenForo'da böyle bir seçenek yok ama kullanabilirsin. Bir kaç TH temasında görmüştüm kullananı. Kullanan örnek tema: UI.X 2

Kullandığınız temanın helper_js_global alanına stylesheet link kodunu girmeniz yeterli. Bundan sonrası için fontawesome benzeri icon eklemeleri yapmak sizin becerilerinize kalmış.

Çözüm

Hocam şifre gelmiyor o yüzden sms onayı yapamıyorum 24 saat bekliyprım cevap için.

Uix kullanıyorum stylesheet kodum var ama sonuç şu

Screenshot_20231014_173008_Chrome.png Screenshot_20231014_173143_Chrome.png

Screenshot_20231014_173330_Chrome.png

Merhaba siteniz saten meteral icon kullanıyor yapmanız gereken css clas ile icon eklenecek parameter ögeyi tanımlamak

CSS:
::after {
    font-family: 'Material Icons';
    content: "/e5cc";
}

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.