Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Flama kayma sorunu

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Kraker

Yeni kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://bwadult.com/
Temada normalde konuya girdiğimizde mesajların yanında üyelerin banner'ları bu fotoğraftaki şekilde gözüküyor (Screenshot) Ben de bu sorunu çözmek için margin-left kullanarak banner'ı ortaladım fotoğrafta gözüktüğü gibi (Screenshot) fakat bu sefer üyelerin üzerine tıkladığımızda profillerindeki banner'da kayıyor fotoğraftaki gibi (Screenshot - Screenshot) bunu düzeltmenin bir yolu var mı sadece konularda banner'ı ortalayıp profilde sola yaslamasını sağlayabilir miyiz acaba

Forumunuza baktım ve banner göremedim, eğer etkinleştirirseniz canlı olarak görerek belki çözüm yolları üre biliriz.

Forumunuza baktım ve banner göremedim, eğer etkinleştirirseniz canlı olarak görerek belki çözüm yolları üre biliriz.
Temayı herkese açtık şu an herhangi bir konuya girerek görebilirsiniz muhtemelen konuyu açan kişilerin aşağıdaki fotoğrafta bulunduğu gibi isimleri ve flamaları orantılı durmuyor.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.