Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Favicon Eklemeyi Nasıl Yapabilirim?

ayadrrr

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
ddddddddddddddddddddddddd.png
mrb dostlar kolay gelsin ben bu foto nasıl ekliyecem
yardımınz için şimdiden teşekkür ederim

Nasıl yapılır ? Favicon Eklemeyi Nasıl Yapabilirim?

Adminpc >> Görünüm ve diller >>Temalarınız >> İlgili tema >> Tema özellikleri >> Temel seçenekler >> Sonrasını resimden anlayacaksınız;

Screenshot_2021-03-10 Temel seçenekler XenForo Türkçe destek, XenForo eklenti ve tema topluluğ...png
netr0n netr0n, hocam bunu uyguladım aynen sadece anasayfa da favicon çıkıyor forumlar veya kategori sayfalarını yazı içeriklerinde çıkmıyor bunu nasıl çözebilirim.

• Beğen
Tepkiler: Sis
netr0n netr0n, hocam bunu uyguladım aynen sadece anasayfa da favicon çıkıyor forumlar veya kategori sayfalarını yazı içeriklerinde çıkmıyor bunu nasıl çözebilirim.

Evet benimde biraz önceki açtığım konuda anlatmak istediğim buydu netr0n netr0n hocam. Google arama sonuçlarında da konularda normalde favicon görünmesi gerekirken maalesef sadece ana sayfa için görünüyor :) Bu durumun genel sebebi nedir ?

Evet benimde biraz önceki açtığım konuda anlatmak istediğim buydu netr0n netr0n hocam. Google arama sonuçlarında da konularda normalde favicon görünmesi gerekirken maalesef sadece ana sayfa için görünüyor :) Bu durumun genel sebebi nedir ?
Konu içinde iken site kaynak kodlarında favicon kodunuzu görebiliyormusunuz ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.