Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Facebook Üyelere özel Üyelik

htsumer

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://www.mutemetler.com/forum/
Facebook grubunda bulunan üyelere özel üyelik yapmak istiyorum. Gruba üye olanlar bir kod girişi ile foruma indirimli üye olabilecek şekilde bir eklenti lazım. Yada nasıl bir işlem yapmalıyım..
Facede gruba Üye ise bir kod alacak o kod ile foruma indirimli üye olacak. Bunu nasıl yapabiliriz?

Bunun için facebook ile kayıtın modelini incelemek lazım.Işlem bittiğinde hangi group id sine yerleştiriyor diye.Bu eklenti olarak yapılabilir.

Evet entegre sistem lazım sanırım. Manuel de takibi çok zor...Hani dedim xf giriş yaparken facebook ile giriş varya o sistem ile yapılabilirmi acaba diye düşündüm..
Faceden giriş yaptığında xf bunu algılayı kod üretmesi lazım yada buna benzer bir mantıkla faceden geldiğini bilmek lazım ki manuel altın üye yapayım..gibi

Evet entegre sistem lazım sanırım. Manuel de takibi çok zor...Hani dedim xf giriş yaparken facebook ile giriş varya o sistem ile yapılabilirmi acaba diye düşündüm..
Faceden giriş yaptığında xf bunu algılayı kod üretmesi lazım yada buna benzer bir mantıkla faceden geldiğini bilmek lazım ki manuel altın üye yapayım..gibi
İncelyeceğim bir şeyler bulursam yorum atacağım.

Test amaçlı Faceden bağlanan üyeye terfi yöntemi ile grup yükselttim ama olmadı..

(Admin resim yapıştır çalışmıyor buğulanıyor sayfa)

Ekli dosyalar

• 1567888116949.png
    1567888116949.png
    50.2 KB · Görüntüleme: 4
  • 1567888141699.png
    1567888141699.png
    40.7 KB · Görüntüleme: 5
  • 1567888151806.png
    1567888151806.png
    40.7 KB · Görüntüleme: 3
  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    75.8 KB · Görüntüleme: 3
Alala resimler yapıştırınca buğulanma oluyordu ama resimler mükerrer eklenmiş..

zamanlanmış görevleri çalıştırınca terfi etti. tamam istediğime ulaştım şimdi bunu kısıtlı grub tanımlayacavağım.

Terfi ile belirlenen gruba aldım ama, belirlenen grubun yine eski haline alması için terfi yöntemi kurmam lazım oldu. Buda döngü yapacak.. Vazgeçtim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.