Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Facebook Paylaşımda Resim Çıkmama Sorunu

akaynar

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://uzmanwebmaster.com
Merhabalar forumda konu ekliyorum konuya resim veya resimler yüklediğim halde Facebook ta paylaşırken veya paylaşıma link eklediğimde konudaki resmi çekmiyor/Gelmiyor sadece konudaki resim değil logo veya forumdaki herhangi bir resmide çekmiyor bunun için ne yapmam gerek paylaştığım konuların resimlerinide çekmesi için

Ekli dosyalar

• sssss.png
    sssss.png
    39.1 KB · Görüntüleme: 11
Facebooktan gizli bağlantı çekiyorsanız açmıyor .. herkese açık bağlantıları denediniz mi

Facebooktan gizli bağlantı çekiyorsanız açmıyor .. herkese açık bağlantıları denediniz mi
yani bu dediğini tam olarak anlamadım ama mesela bu forumdaki bir konuyu denedim linki eklediğimde bu forumun logosunu çekiyor benim forumdaki konu linkini eklediğimde bırak konudaki resmi logoyu dahi çekmiyor

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.