Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Evet Arkadaşlar işin sonuna geliyoruz.. Bazı eksikler var tabiki Ücretli yardım

Rakiplerimi inceledim. Ve hepsi bu şekilde yaparken sadece bilgisayar konusuna odaklanırsam başarılı olmam mümkün değil.
Hocam genelde forum kuranlar önlerine birkaç bilindik forumu açar ordan cut copy kategorileri çekerler ama ben bir foruma girdiğimde sadece odaklandığım yerleri tararım. Bir insan her işten anlamaz. Evet forum adı üstünde bilgi paylaşımı ama yine sen bilirsin ben fikrimi ilettim. Google malesef cut copy içeriklere önem vermiyor

Hocam genelde forum kuranlar önlerine birkaç bilindik forumu açar ordan cut copy kategorileri çekerler ama ben bir foruma girdiğimde sadece odaklandığım yerleri tararım. Bir insan her işten anlamaz. Evet forum adı üstünde bilgi paylaşımı ama yine sen bilirsin ben fikrimi ilettim. Google malesef cut copy içeriklere önem vermiyor
Fikirlerin için teşekkürler. Ama merak etme kes kopyala içerikler yapmıyorum. Büyük bir içerik yazarı ekibimiz var sadece ben yazmıyorum çünkü evet bir insan her işten anlamaz. Kategorilerimiz de hem onlara hem insanların ilgi alanlarına göre şekillendirildi. Rakiplerim de benim gibi sadece X konusu ile ilgili kategoriler açmak yerine birden fazla kategoriye sahipler. Evet sen de ben de sadece odaklandığımız yerleri tararız. Herkes öyle yapıyor. Mesela sen Webhosting - Sunucu ya da Web yazılımları ile ilgileniyorken ben bilgisayarlar alanıyla ilgileniyorum. Başka birisi evcil hayvanlarla ilgileniyor. Öbürü Edebiyatla. Fakat düşünsene hepsi aynı ortamda bulunabiliyorlar. Bir gün bilgisayarında yaşadığın bir sorun için gelip yazdığın forumda evcil hayvanın maviş için yem önerisi isteyebiliyorsun. Bak mesela Türkiye'nin büyük forumlarından Technopat var. Oyunlarda yaşadığım sorunlar için orada çözüm aradığım oldu. Ve bu sayede aklımda yer etti. Daha sonra da aynı forumun Üniversite tercih konusunda soru sordum yine.

X konusunda yardım isteyeceğin zaman başka bir olaydan tanıdığın ve o kategoriye sahip bildiğin foruma mı daha önce gidersin. Yoksa sırf o konuda özelleşmiş farklı bir site mi ararsın?

Fikirlerin için gerçekten teşekkürler. Ben kendi deneyimlerim ve incelemelerim sonucunda bu yoldan devam edeceğim. Konunu daha fazla dağıtmak istemiyorum ki senin yardım almana engel olmayayım. İndex Script'i düşünürsen iletişime geçebilirsin.

İndex konusunda baya destek sağladığım oldu ortlama 6,7 saat içinde index alıyor konular. Referanslar hem v1 sürümünde hemde v2 de var

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.