Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Eski üyeliklerden açılan spam konuları

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

fastandsaga

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://xenforo.com/community/
Selamlar,

Son 2-3 haftadır kayıtlı üyelerden tamamen aynı spam konular açılıyor.

Bu kayıtlı üyeler tamamen gerçek üyelerin hesapları fakat sanırım bir Xenforo açığı sayesinde konu açabiliyorlar.

Benzer durumu yaşayan oldu mu? Açılan konu içeriğini arattığımda pek çok diğer Xenforo forumlarında da aynı konunun spam açıldığını gördüm.

Çözüldü Eski üyeliklerden açılan spam konuları

Merhaba, cookies çekerek oturum açıyorlar. XenForo tarafına birçok kişi bildirdi ama null kullanımdan kaynaklı denildi sonra lisanslı kişilerinde bu sorunu yaşadığı görüldü. Açılan oturum IP'leri de ABD tarafından geliyor. Bu sorunun çözümünü XF tarafının çözmesi gerekiyor. Bekliyoruz bakalım.
Merhaba, cookies çekerek oturum açıyorlar. XenForo tarafına birçok kişi bildirdi ama null kullanımdan kaynaklı denildi sonra lisanslı kişilerinde bu sorunu yaşadığı görüldü. Açılan oturum IP'leri de ABD tarafından geliyor. Bu sorunun çözümünü XF tarafının çözmesi gerekiyor. Bekliyoruz bakalım.

Çözüm
Bir çözüm gelmedi sanırım henüz çok büyük problem gerçekten
Merhaba, evet sorun devam etmekte. Aşağıdaki eklentiyi kullanmanızı öneririm.

Cloud flare üzerinden canadayı blokladım. Şuan böyle çözdüm sorunu

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.