Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eski indexleri Anasayfaya Yönlendirme yapmak istiyorum.

mbinbasi

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar Xenforo sitemde artık olmayan içerikleri google önceden indexlemişti. Malum indexin kalkması zaman alıyor bende bu indexlenmiş bağlantıları.. Xenforo nun Anasayfasına yönlendirmek istiyorum.

Silinmiş içeriğe girildiğinde Hata , bazı sorunlarla karşıkaştık hatası veriyor doğal olarak.
haha.png
Benim amacım bu hata görünmeden direk ana sayfaya yönlendirmesi.
Nasıl yapılır bilmiyorum. Eklenti ilemi yoksa Xenforo nun kendisinde var mı ?
Yardımcı olursanız sevinirim. Eğer böyle bir özellik yoksada. Yok diye bilgilendirirseniz. memnun olurum.
Teşekkürler.

Tam olarak emin eğilim ama Google'ın bu durumu yani 404'lerin anasayfaya yönlendirilmesini pek sevmediğini okumuştum bir yerlerde.

Tam olarak emin eğilim ama Google'ın bu durumu yani 404'lerin anasayfaya yönlendirilmesini pek sevmediğini okumuştum bir yerlerde.
Hocam sevmiyor çünkü botlar şaşırıyor. Adsense için analiz yaparken. Diye tahmin ediyorum. Domain onay alırken çok yararı oluyor çünkü bu olayın.

Bencede 404 daha verimli aslında ama illaha yapacam derseniz 301 yönlendirmesi ile tek tek yapabilirsiniz. Tüm 404 yönlendirmek daha çok sıkıtı çıkarabilir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.