Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Eposta Gönderim Seçenekleri Düzenleme

W4H8LT

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba XenGenTR ailesi. Bu konumda bir sorum olcak. Biz Amazon Simple Email Service kullanıyoruz eposta yollamak için. Bu da ücretli sonuçta. Her eposta gönderim başına ücret tahsil ediliyor. Bundan az da olsa kaçmak için üyelere gelen "xxxx, sizinle bir DM başlattı:" tarzında epostalar yollanmasın istiyorum. Aynı şekilde bildirim gidince eposta gitme olayını da istemiyorum. Sadece şifre sıfırlama, 2 aşamalı doğrulama gibi manual işlemlerde eposta gitmesini istiyorum. Bunun için eklenti, ayar vs. gibi bir şey mevcut mudur? Teşekkürler.

Nasıl yapılır ? Eposta Gönderim Seçenekleri Düzenleme

Adım 1, yeni kullanıcılar için bunu kapatın;

Kurulum >> XF Seçenekleri >> Yeni kullanıcı kayıt seçenekleri

Screenshot_2021-04-23 Yeni kullanıcı kayıt seçenekleri XenForo Türkçe destek, XenForo eklenti ...png

Adım 2 . sorgular ile kayıtlı kullanıcılarda bunu kapatın, şu konuya göz atın;

Adım 1, yeni kullanıcılar için bunu kapatın;

Kurulum >> XF Seçenekleri >> Yeni kullanıcı kayıt seçenekleri

Screenshot_2021-04-23 Yeni kullanıcı kayıt seçenekleri XenForo Türkçe destek, XenForo eklenti ...png

Adım 2 . sorgular ile kayıtlı kullanıcılarda bunu kapatın, şu konuya göz atın;

Çözüm
Bunlar yeterli değil. Aktif olduğunuzda yazın, Template Editlemek lazım.

Üyeler yine seçebilir bunları yaptıktan sonra.

Template düzenlemesi yapmak lazım. Birazdan yeni konu açarım.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.