Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Emoji Sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

hasannakyuz

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Selamlar Arkadaşlar;

Kendi forumumda resim de görüldüğü gibi beğen butonu üzerine gelince emojiler çıkmıyor çözmedim bir türlü neden kaynaklanıyor olabilir acaba ? Yapılandırma seçenekleri denedim ama sonuç alamadım.

Ekli dosyalar

• 67B64BE5-64EF-43CA-9824-62EEA5DD3743.jpeg
    67B64BE5-64EF-43CA-9824-62EEA5DD3743.jpeg
    199.5 KB · Görüntüleme: 7
Moderatör tarafında düzenlendi:
Eklentilerinizi tek tek kapatarak dener misin bunlardan biri tetikliyor olabilir.

Eklentilerinizi tek tek kapatarak dener misin bunlardan biri tetikliyor olabilir.
Son Zamanlar da yüklediğim bir eklenti olmadı. Dün sorun yoktu aslında az önce farkettim sorunu. Yaptığım tek değişiklik son 2 günde, staffbarı navbara aldım page_conteiner’ da değişlik yaparak. Login şablonunu değiştirdim. Bunlardan kaynaklanmış olabilir mi dicem ama , hiç sorun yoktu.

Sorun çözülmüştür. Page conteiner’ a eklediğim çoklu dil seçenekleri kodlarından kaynaklanıyormuş. Kodları kaldırınca sorun düzeldi.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.