Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Elimdeki Bir Temayı Düzgün Yükleme [Yardım]

kaan26

Kullanıcı
Kullanıcı
Selamlar. İnşallah Konuyu Doğru Yere Açmışımdır. Bu Tür İşlerde 4/4 Lük Bir Bilgiye Sahip Değilim. Affınıza Sığınarak ;
Bir Tema Var ( Bu Siteden İndirdim ) Yükleme İşini Beceremedim. " .xml " 'yi Hallettim . Yalnız İçinde Değişik Uzantılı Bir Kaç Dosya Mevcut . Onları Tam Olarak Klasör Olarak mı Tek Tek Dosya Olarak mı Nereye Atacağımı Bulamadım.( Nerden Baksanız Her yere Atıp Denedim)

Temanın Linki : XF 2.0 Style - Light style

Dosyaları Buraya Tek Tek Yazarsan Karısıklık Olur Diye Düşündüm. Bu Sekıl Bakarsanız Daha Acıklayıcı Olur Dedim.

Yardımcı Olan Olmayan Herkese Teşekkürler. Hayırlı Günler.

Elimdeki Bir Temayı Düzgün Yükleme [Yardım]

al sana xml sini temize çektim dosyasınıda şablona girdim ama birşey farketmedi..
diğer ilk dosya hatalı kabul etmiyor zaten bu işini görür..
ama ben sana bunu tavsiye etmem bunda özellik gibi bir durum yok mavi beyaz ve gri ve yeşil ufaktan renklendirme var özel bir görselliği yok
Senin anlamamanla alakalı değil açıkcası bende anlamadım.. şimdi indirdim yardımcı olurum diye görsel atarım dedim..
İki dosya var iki dosya içinde dosya var :D bende bunu yüklesem nasıl yüklerim ortalığı karıştırmadan :D

ds.store dosyasını ana dizinemi sallıycan tema style yemi bende kararsız kaldım.. temanın birisi child sanırsam .
LaDezs LaDezs hocam bu nasıl tema :D

al sana xml sini temize çektim dosyasınıda şablona girdim ama birşey farketmedi..
ama ben sana bunu tavsiye etmem bunda özellik gibi bir durum yok mavi beyaz ve gri ve yeşil ufaktan renklendirme var özel bir görselliği yok

Ekli dosyalar

• style-Light.zip
    7 KB · Görüntüleme: 2
Çözüm
T. Ettim Adamın Dibi En Kısa Zamanda Denicem

ds.store dosyasını ana dizinemi sallıycan tema style yemi bende kararsız kaldım.. temanın birisi child sanırsam .
LaDezs LaDezs hocam bu nasıl tema :D
Xenforo 2.0.x için sunulmuş ücretsiz bir style . Fazla bir özelliği yok ve zamanı geçmiş bi tema mevcut default tema üzerinden düzenleme yapılabilir tabikide :)

VasY Charismax Bro Ben Bunu Denedim Gene Digeriyle Aynı. Bu Resim Kısımları Böyle Gozukuyor.https://i.hizliresim.com/vjwYR3.png
Xenforo 2.0.x için sunulmuş ücretsiz bir style . Fazla bir özelliği yok ve zamanı geçmiş bi tema mevcut default tema üzerinden düzenleme yapılabilir tabikide :)
Peki Sizin Bana Önerebiliceğiniz Bir Tema Var mıdır Ücretsiz ? " Şu Tema, Şu Temaya Göre Şu Konuda Daha iyi Bunu Kullan " Gibisinden

Ayrıca :
VasY Charismax Bro Ben Bunu Denedim Gene Digeriyle Aynı. Bu Resim Kısımları Böyle Gozukuyor. kal.png

Merhabalar K kaan26 xenforo sürümünüze göre tema seçimi önerimdir. Ücretsiz temalarda 2.2.x serisi için sitemize bir kaç tane ekleme yaptım. ONları değerlendirebilirsiniz.

VasY Charismax Bro Ben Bunu Denedim Gene Digeriyle Aynı. Bu Resim Kısımları Böyle Gozukuyor.https://i.hizliresim.com/vjwYR3.png

Peki Sizin Bana Önerebiliceğiniz Bir Tema Var mıdır Ücretsiz ? " Şu Tema, Şu Temaya Göre Şu Konuda Daha iyi Bunu Kullan " Gibisinden

Ayrıca :
VasY Charismax Bro Ben Bunu Denedim Gene Digeriyle Aynı. Bu Resim Kısımları Böyle Gozukuyor.Ekli dosyayı görüntüle 13453
hocam aynı temadan bahsediyoruz zaten farklı değil sana temizin çektim sadece .. o resimler gözükemz kendi logonu gir baya zaman geçmiş sanırsam linklenmiş..

Ladezs'i dinle Yürüyen tecrübe kendisi.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.