Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Ekli Dosya görünüm şeklidi değiştirme

Subay

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, ekli dosyalarda ki görünümün kare kare değilde liste şeklinde nasıl görüntüleyebilirim.

www.bilgiport.net

Ek dosyaların görünümünü aşağıdaki gibi listeleyebilir miyim?
www.vbulletin.web.tr

Nasıl yapılır ? Ekli Dosya görünüm şeklidi değiştirme

Bu konu hakkında yardımcı olabilecek var mı? Ekli dosyalar çok büyük. Bunları listelemek istiyorum.

Yapıla bilir mi elbette, ancak üzerinde çalışmak gerekli sonra sizinle paylaşılmalı. Hali hazırda böyle bir şey görmedim bizde ugraşırmıyız ? şu sıralar biraz zor doğrusu.

Buna benzer bir şeyi daha önceden yapmıştık sanki.

attach.png

Nasıl yani, eklentisi mi var yoksa şablon değişikliğiyle mi yapılmış bilgi içeren konu mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Nasıl yani, eklentisi mi var yoksa şablon değişikliğiyle mi yapılmış bilgi içeren konu mu? Yardımcı olursanız sevinirim.
Bir arkadaş buna benzer birşey istemişti ve lokalde bir kaç deneme yapmıştım. Şu an hazırda eklenti yok ama müsait bir zamanda eklenti olarak paylaşabilirim.

Bu görünüm iyi mi?

atttt.png

Bir arkadaş buna benzer birşey istemişti ve lokalde bir kaç deneme yapmıştım. Şu an hazırda eklenti yok ama müsait bir zamanda eklenti olarak paylaşabilirim.

Bu görünüm iyi mi?

Ekli dosyayı görüntüle 19204
Dosya görünümü olarak iyimiş.. Ama yüklenen resimler öyle görünecekse daha sonra dönüş yapılıp bunu nasıl kaybederiz denile bilir..

Ek dosyaların görünümünü aşağıdaki gibi listeleyebilir miyim?
www.vbulletin.web.tr
Ugur Ugur hocam görünüm olarak buna benzer ama 2 li liste değilde sizin gibi düz liste olabilir. İlginiz için teşekkür ederim. ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.