Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Eklentiyi arşiv dosyası olarak yükleyemiyorum

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

persian

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
55.png

Kodu Aynen söylediği gibi yapıştırdım olmadı src/config.php dosyasının içine girdim kodu kopyaladım yapıştırdım maalesef işe yaramadı 2 tane farklı sürümde xenforo da da denedim yine işe yaramadı hatta pc yi yeniden başlattım tekrar girdim eklenti ekle dedim yine aynı hatayı veriyor

Çözüldü Eklentiyi arşiv dosyası olarak yükleyemiyorum

Kodu eklediğiniz halde kullanamıyorsanız, sunucunuzda ZipArchive özelliği kapalı demektir. Sunucu firmanıza ticket atarak aktif ettirebilirsiniz. Eğer sizin yetkiniz var ise, php extensions alanından siz aktif edebilirsiniz.
Kodu eklediğiniz halde kullanamıyorsanız, sunucunuzda ZipArchive özelliği kapalı demektir. Sunucu firmanıza ticket atarak aktif ettirebilirsiniz. Eğer sizin yetkiniz var ise, php extensions alanından siz aktif edebilirsiniz.

Çözüm
hocam başka yolu yokmu daha doğrusu serverdan kaynaklanan bir sorunsa serveri kaldırıp başka server kurabiliriz

Hocam Kendim Aktif Ettim yine bir işe yaramadı

Admincp ana sayfasında sunucu ortam raporuna bakar mısınız? ZipArchive desteği evet olarak mı geliyor.

Örnek;

xfserverortam.png

Config.php dosyasına nasıl eklediniz. DB bilgileri görünmeyecek şekilde ekran görüntüsü ekler misiniz?

Ekli dosyayı görüntüle 22630

Kodu Aynen söylediği gibi yapıştırdım olmadı src/config.php dosyasının içine girdim kodu kopyaladım yapıştırdım maalesef işe yaramadı 2 tane farklı sürümde xenforo da da denedim yine işe yaramadı hatta pc yi yeniden başlattım tekrar girdim eklenti ekle dedim yine aynı hatayı veriyor
ordaki config yazılan bölümü kopyalayıp /src/config.php nin en altına yapştırıp kaydedin, sorununuz çözülecektir.

#edit
hosting bölümünü görmemişim

xenforo.gen.tr nin bu özelliğini çok seviyorum… Konu dışı olacak ama o kadar güzel anlatıyorsunuz ki sıfır bilgisi olan bir insan anlar ve rahatlıkla çözer… Çoğu şeyi sizin sayenizde öğrendim… Siz bilmezsiniz ama bende emeğiniz çok büyük… Çok teşekkür ederim. netr0n netr0n eTiKeT™ eTiKeT™ LaDezs LaDezs ve diğer ekip…!

xenforo.gen.tr nin bu özelliğini çok seviyorum… Konu dışı olacak ama o kadar güzel anlatıyorsunuz ki sıfır bilgisi olan bir insan anlar ve rahatlıkla çözer… Çoğu şeyi sizin sayenizde öğrendim… Siz bilmezsiniz ama bende emeğiniz çok büyük… Çok teşekkür ederim. netr0n netr0n eTiKeT™ eTiKeT™ LaDezs LaDezs ve diğer ekip…!
Güzel yorumun için biz teşekkür ederiz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.