Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Eklenti Yükleme Hatası

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Chaplin

xFanatik
Kullanıcı
Merhabalar ( iki ) adet eklenti yükledim aldığım hatalar altta yüklediğim resimdeki gibi diyor sebebi ne olabilir ?

asdsa.png

Kırmızı alanda hatanın ne olduğu yazıyor zaten.

Eklenti Xenforo 2.1 için
ve
php versiyonunuzun 5.6.0 ve üzeri olması gerekiyor.

netr0n dedigin gibi teşekkür ederim indirdim kurdum ayarlarını yaptım ama konu icinde kac kişi var göstermiyor sebebi neyden kaynaklı olabilir acaba ?

netr0n dedigin gibi teşekkür ederim indirdim kurdum ayarlarını yaptım ama konu icinde kac kişi var göstermiyor sebebi neyden kaynaklı olabilir acaba ?

Konu içinde değil forum içinde kaç kişi var onu gösterir. Göstermesi için ise içeride birilerinin olması gerekli.
Bir forumda farklı bir kullanıcı adı ve tarayıcı ile giriş yapın. Admin olarak diğer tarayıcıdan aynı foruma ANASAYFADA bakın bakalım durum ne .

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.