Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti Sunucu Hatası 2

aleov

xFanatik
Kullanıcı
Sunucu hatası muhtemelen soru eklentisi yüzünden oluyor fakat bu eklentiyi kaldırmadan sorunu çözmemiz mümkün müdür?

Firmaya mesaj attım bizle ilgili değil diyorlar

Ekli dosyalar

• eklenti hatası 1.png
    eklenti hatası 1.png
    57.7 KB · Görüntüleme: 5
  • hata 2.png
    hata 2.png
    28.9 KB · Görüntüleme: 3
Sanırım eklentiyi güncellersem sorun çözülecek ama daha o konuya gelmedim sadece XF sürüm güncellemeyi öğrendim hocalarım yardımcı olur musunuz :D

Henüz 2.1 ile stabil çalışan eklentiler ne yazık ki bulunmuyor. Bu tür hatalar almanız gayet doğal. Eklentileirn güncel versiyonları çıkmasını beklemekten başka çareniz yok.

Henüz 2.1 ile stabil çalışan eklentiler ne yazık ki bulunmuyor. Bu tür hatalar almanız gayet doğal. Eklentileirn güncel versiyonları çıkmasını beklemekten başka çareniz yok.

Değişen bu kadar çok şablon, class ve değer varken eklentilerin bir çoğu için uzun bir süreye ihtiyaç olacaktır.

Söz konusu sitede kullanılan yazılım 2.0.11 dir yani uyumsuzluk olması çok zor ve şuan site kapandı eklentiyi kaldırdığım için

Ekli dosyalar

• SİTE KAPANDI.png
    SİTE KAPANDI.png
    5 KB · Görüntüleme: 3
Yazılım güncellemesi yaptım fakat hala ulaşamıyorum bilen biri yardımcı olabilir mi ??

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.