Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Eklenti Sorunları HK;

noxbey

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar;
Kurulu eklentilerim var hata günlüğünde felan sebep yazmıyor ama görseldeki gibi yazı var ama hangisi sorunlu çözemiyorum nasıl yapacağım.

1.png

Ekli Eklentiler;

2.png

3.png

yardımcı olursanız sevinirim

Nasıl yapılır ? Eklenti Sorunları HK;

Merhabalar N noxbey eklentiler sisteminde bazen kurulup silinen eklentiler ftp + sql tarafında kalıntı oluşturuyor ve bunu temizlemeden işlem yapmak kalıtsal veri tabanı hatalarına sebebiyettir. D.M'den bana girişlerinizi gönderin (host + admin.php) sisteminizi inceleyelim.
Daha önce bende aynı hata ile karşılaştım eğer forumunuzu daha yeni kuruyor iseniz sıfırdan kurulum yapmanızı tavsiye ederim bende ne yaptıysam bir türlü bu hatayı çözememiştim sizin eklentilerinizden bir tek watermark ve xenmake style olanlar bende mevcuttu bu eklentilerden kaynaklanıyor olabilir,

Merhabalar N noxbey eklentiler sisteminde bazen kurulup silinen eklentiler ftp + sql tarafında kalıntı oluşturuyor ve bunu temizlemeden işlem yapmak kalıtsal veri tabanı hatalarına sebebiyettir. D.M'den bana girişlerinizi gönderin (host + admin.php) sisteminizi inceleyelim.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.