Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Efsane postbit tasarımı yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Derpx0

Kullanıcı
Kullanıcı
İyi günler Hocam tasarım yarışması varda eğitim için bende katıldım bazı yerleri yapamadım acaba nasıl bu şekilde postbit tasarlayabiliriz
site: exelance.org

resim:
FBm1rX77TOqK6h84apYdSQ.png

Yani bunu tarif etmek,fikire vermek bence mümkün değil. Görseldeki postibit benin zevkime kesinlikle hitap etmiyor bunu belirtebilirim öncelikle.
Tavsiyem yapılmış olanlara göz atın ve onlardan feyz alın bu sayade zaten bir tasarım ortaya çıkarısınız...

Arkadaşlar, bunun nasıl yapıldığıyla alakalı bir yardım olmaz. html ve css bilginiz ile aynı çalışmayı çıkartabilirsiniz. Tasarım kişiye göre değişir size güzel gelen tasarım başkalarına kötü gelebilir. Şimdi diğer tarafın çalışmasını da bizim birebir yapıp paylaşmamız etik olmaz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

kardeşim kimsenin görüşünü demiyoruz yani sizin dediğiniz illa sizin beğendiğiniz temaya yardım edicez anlamında olmuş ister beğenirsiniz ister beğenmeziniz burda bu forum açıksa başkaları yardım edmesi lazim bilmiyorsada etmeyerek susmasi gerek bence beni yanlış anlamayın

kardeşim kimsenin görüşünü demiyoruz yani sizin dediğiniz illa sizin beğendiğiniz temaya yardım edicez anlamında olmuş ister beğenirsiniz ister beğenmeziniz burda bu forum açıksa başkaları yardım edmesi lazim bilmiyorsada etmeyerek susmasi gerek bence beni yanlış anlamayın

Olayı yanlış anlamışsınız. Orada söylenen bol bol örnek inceleyerek çok daha iyi postbitler çıkarabilirsiniz anlamında bir yaklaşımdı. Ayrıca postbit bu şekilde yapılır, tema şu şekilde yapılır gibi isteklere cevap vermek mümkün değil. Bir yazıyla da anlatılacak durum değil. Yani dediğiniz gibi olsa, biri "A" sitesinin header alanını, biri "B" sitesinin footer alanını, bir başkası "X" sitesinin postbit alanının nasıl yapıldığını sorsa bu yardımdan çok farklı bir boyuta geçer. Bir tasarıma başlanıp şurada takıldım ya da şurada bir kayma var gibi yardımlar başımızın gözümüzün üstüne. Ayrıca zaten yolu da söylüyoruz. Html + Css ve hangi şablon hangi alanı temsil ediyor bunları öğrenmeleri yeterli olur. ;)

Hahaha sitemizin yardımlarını neden burala açıyorlar anlamadım. Sorduğunuz sitenin yetkililerine sorsanız ya :?

2. olarak bu tür sitelerin farklı sitelerde yetkililerin aynı temayı oluşturabilcek tarzda paylaşım yapmaları etik kaçmaz. Bunu sitenin yetkililerinden istemelisiniz. itskemalyzzle itskemalyzzle netr0n netr0n

Hahaha sitemizin yardımlarını neden burala açıyorlar anlamadım. Sorduğunuz sitenin yetkililerine sorsanız ya :?

2. olarak bu tür sitelerin farklı sitelerde yetkililerin aynı temayı oluşturabilcek tarzda paylaşım yapmaları etik kaçmaz. Bunu sitenin yetkililerinden istemelisiniz. itskemalyzzle itskemalyzzle netr0n netr0n

Konunun benimle uzaktan yakından alakası yok arkadaşlar, ortada bir tasarımda yok. Html ve css ile yapılmış ufak tefek hareketlilikler oluşturulmuş hepsi bu. Konunun farklı mecralara çekilmemesi adına kapatıyorum konuyu. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.