Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü E-posta Onay

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Emrebey

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://darkscripting
Bir Kullanıcı Siteye Kayıt Olurken E-posta Onayının Gitmesini İstiyorum bi video izleyerek yaptım Fakat Kullanıcı Siteye kayıt oldugunda E-Posta Onay Gitmiyor

Çözüldü E-posta Onay

RFC uyarısı görüyorum olmayan bir mailden mail göndermeye çalışıyorsunuz. Öncelikle mail adresinizi doğru bir şekilde giriniz. Yoksa böyle bir mail adresiniz oluşturunuz. Aynı şekilde geçersiz mailler ile kayıt var ise yine bu ve buna benzer uyarılar alırsınız. Konularınızdan anladığım kadarıyla xenforo konusunda yenisiniz. Profesyonel bir destek alabilirsiniz.

Kolay gelsin.
Merhaba.

Mail gitmediği zaman acp tarafından bir uyarı çıktısı alırsınız. Onu görmeden bir çözüm sunmamız mümkün değil.

Admin kontrol paneli ana sayfasında göre bilirsiniz yada siteniz.com/admin.php?logs/server-errors/

Örnek;
Screenshot 2023-05-02 at 12-19-21 XenForo Türkçe destek XenForo eklenti ve tema topluluğu - Yö...png

RFC uyarısı görüyorum olmayan bir mailden mail göndermeye çalışıyorsunuz. Öncelikle mail adresinizi doğru bir şekilde giriniz. Yoksa böyle bir mail adresiniz oluşturunuz. Aynı şekilde geçersiz mailler ile kayıt var ise yine bu ve buna benzer uyarılar alırsınız. Konularınızdan anladığım kadarıyla xenforo konusunda yenisiniz. Profesyonel bir destek alabilirsiniz.

Kolay gelsin.

Çözüm
Bi Türlü Yapamıyorum Cpanel Bilgilerini atsam yapabilme şansınız varmıdır?

Kolay gelsin.

Sunucu üzerinden aldığınız mailler de de sıkıntı yaşarsınız. Profesyonel mail satın alın. Google üzerinde aratırsanız bir çok hosting firmasının bunu sağladığını göreceksiniz. Bütçenize uygun olan ile çalışabilirsiniz.

Kolay gelsin.

Sunucu üzerinden aldığınız mailler de de sıkıntı yaşarsınız. Profesyonel mail satın alın. Google üzerinde aratırsanız bir çok hosting firmasının bunu sağladığını göreceksiniz. Bütçenize uygun olan ile çalışabilirsiniz.

Kolay gelsin.
1683142871615.png Bu Sefer böyle hata vermeye Başladı

Kolay gelsin.
1683143789690.png Timed Out Veriyor nası düzeltebilirim Bunu

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.