Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel E-mail Gitmiyor....

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Recep01

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Sunucuyu taşıdıktan sonra, E-posta seçenekleri kısmında varsayılan olarak ayarladım.. smtp kullandım fakat hiç bir şekilde mail gitmiyor. Sorun tam olarak nerede olabilir?

Hosting sunucusuna taşıdı iseniz sağlayıcınızın eposta sunucusunu deneybilirsiniz bazı durumlarda hostingler dış servisleri kapatıyor veya desteklemiyorlar aldığınız hatanıda ilave olarak atarsanız daha detaylı fikir üretebilirsiz

Önceden bu şekilde ayarlıydı ve hiç bir sıkıntı olmuyordu.. Spama düşüyordu en azından... Ama sunucuyu değiştirdikten sonra spamada düşmez oldu...

Gonderdiginiz maillerin spam dusmemesi için bir Gmail Account alarak şu şekilde XenForo tanımlarını yapabilirsiniz.

Gonderdiginiz maillerin spam dusmemesi için bir Gmail Account alarak şu şekilde XenForo tanımlarını yapabilirsiniz.

Hocam mail eskiden spama düşüyordu...Sunucuyu değiştirdikten sonra spamada düşmez oldu :) Smtp ayarları yapınca hata veriyor.

arkadaşın dediği gibi o başlıktaki anlatıma göre olmuyor hata veriyor. o konuya da yazdım ama bilen yok sanırım

Şu sorularımu yanıtlarmısınız lütfen;
Eski sunucunuzda durum ne idi,hangi mail sunucusunu kullanıyordunuz ? Gmail,kendi mail sevisiniz.
Şİmdiki sunucuda tam olarak ne oluyor gitti diyor ama gitmiyor mu yoksa spam olarak mı düşüyor ?
SMTP olmadan var sayılan ayarlarda denediniz mi?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.