Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü E-mail ayarları yapma

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Shelter

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlarkendim bir forum kurdum ama fazla bilgim yok e-mail ayarlarını nasıl yaprsam daha iyi olur. Mailler spama düşmesini nasıl engellerim ince ayrıntısına kadar anlatırsanız memnun olurum şimdiden teşekkürler.

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
mail ayarları mevcut burada netr0n netr0n un kanalı.

Starting Swift_SmtpTransport
!! Connection could not be established with host smtp.gamil.com [php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known #0] (code: 0) Böyle bir hata aldım nedir

Yanlış yazıyorsunuz hataya dikkatli bakınız; smtp.gamil.com yazmışsınız böyle bir servis yok. Doğrusu smtp.gmail.com olacak.

Yanlış yazıyorsunuz hataya dikkatli bakınız; smtp.gamil.com yazmışsınız böyle bir servis yok. Doğrusu smtp.gmail.com olacak.
Evet gözden kaçmış hatayı düzelttim şimdi bu hatayı veriyor.
++ Swift_SmtpTransport'u Başlatmak
<< 220 smtp.gmail.com ESMTP w7sm2309038wrn.11 - gsmtp

>> EHLO arma3turkiye.com

<< 250-smtp.gmail.com hizmetinizde, [89.252.161.15]
250-SIZE 35882577
250-8BITMIME
250 STARTTLS
250 ENHANCEDSTATUSCODES
250 KÜME
250 parçalama
250 SMTPUTF8

++ Swift_SmtpTransport başladı
>> MAIL FROM: <[email protected]>

<< 530 5.7.0 Önce bir STARTTLS komutu verilmelidir. w7sm2309038wrn.11 - gsmtp

!! Beklenen yanıt kodu 250, ancak "530" kodunu aldı, "530 5.7.0" iletisiyle ilk önce bir STARTTLS komutu vermeli. W7sm2309038wrn.11 - gsmtp
"(kod: 530

530 hatası. Sunucu firmanızla görüşün yardımcı olacaklardır.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.