Neler yeni

Çözüldü Duyuru Panosu

panda

Sabit kullanıcı
xF 2 kullanıcı
#1
bu sitedeki gibi uyarı yöneticisindeki karanlık ton olarak yaptığım duyurunun rengini nerden değiştirebilirim? (hem yazının hem arkaplanın rengini)

1539243927126.png


Edit: Ve aşağıdaki resimdeki gibi yeşil rengin içindeki ikonu kaldırmak veya değiştirmek istiyorum.

Edit2 : Ve sadece 1 kez çıkmasını istiyorum

1539246226178.png
 
Son düzenleme:

eTiKeT™

value="{XenGenTr}"
Yönetici
xF Master
Web sitesi
vbulletin.web.tr
#6
Görünüm ve diller >> Temalarınız >>TEMANIZ >> Tema özellikleri >> İçerik alanları , Ancak her temada işlevsek olamaya bilir fakat ayarları bu düzündedir.
 

Çilekli Soda

xFanatik
xF 2 kullanıcı
#9
dostum sana balık veremem, ama balık tutmayı öğretebilirim sanıyorum.
Screenshot
arayüzde nasıl yapılır, bende bilmiyorum. ama bu şekilde istediğin düzenlemeyi gerçekleştirebilirsin. ilk önce düzenlemek istediğin alana tıkla ve "incele" ya da öğeyi denetle de (tarayıcıya göre değişir). daha sonra div tagında class ya da id'i bul, sağ tarafında still sınıfı gözükecektir. 3 numara olarak belirtilen class'ı kopyala ve 4 numara gözüken alana sağ tıklayıp "open new tab" diyerek yeni sayfaya da aç. çıkan kodlar içerisinde, kopyaladığın classı control+f tuşu ile bul, daha sonra onun yer aldığı yorum satırına bakacaksın. yorum satırı hangi şablonda yer aldığını söyleyecek sana. örneğin bu kod extra.less şablonunda bulunuyormuş. şimdi gelelim değişilik yapmaya,

Screenshot kopyalıyoruz
Screenshot extra.less e ekledik ve ok ile gösterilen yerleri değiştirmek istiyorum.
Screenshot bazı değişiklikler ve eklemeler yaptım
Screenshot sonuç

Edit: less de bir kod hatalı olursa, tümünü bozar. yaptığın değişiklikleri consoldan takip edebilirsin, üzeri çizgili kodlar hatalı olanlardır.