Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Duyuru Eklentisi Özelleştirme Nasıl Yapılır

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

CacikLee

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
http://www.risaleforum.org
Bir şablon kodu olarak sitemize eklediğimiz duyuruları nasıl birden fazla yerleştirebiliriz? İçerisine bu sitedeki gibi ''önemli lütfen dikkatle okuyunuz!' kısmı gibi resim yerleştirebiliriz? Nasıl icon'unu özelleştirebiliriz? Teşekkürler...

Çözüldü Duyuru Eklentisi Özelleştirme Nasıl Yapılır

Merhabalar, bunun için uyarılar bölümünü kullanabilirsiniz.

/admin.php?notices/

Buradan uyarı ekle diyerek, dilediğiniz duyuruyu, dilediğiniz özellikler de ekleyebilirsiniz ve duyuru resmi belirleyebilirsiniz.

dikkat.PNG

/admin.php?notices/

Buradan uyarı ekle diyerek, dilediğiniz duyuruyu, dilediğiniz özellikler de ekleyebilirsiniz ve duyuru resmi belirleyebilirsiniz.

dikkat.PNG

Çözüm
bu uyarı bölümünde arka plan rengini standart seçeneklerin dışında css renk kodunu nasıl giriyoruz. bi örnekle gösterebilirmisiniz. ben çok denedim fakat yapamadım.

/admin.php?notices/

Ek olarak mesaj alanına HTML ekleyerek özelleştirebilirsiniz. Mesele bizim uyarılardan birisi;

HTML:
<center><div style="font-size:25px;"><b>Ürün satın alamıyormusun ?</b></div>
<div style="font-size:20px;">Ürünlerimizi satın alabilmek için profilinizi SMS 📱 ile doğrulamalısınız. <br /><a href="https://xenforo.gen.tr/konular/sms-profil-dogrulama-sistemi-hakkinda-detayli-bilgi.11451/">Daha fazla bilgi!</a></div>
</center>

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.