Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Düşük adsense geliri için reklam alanı önerisi istiyorum

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

strixbme

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Adsense gelirlerimin düşük olduğunu düşünüyorum. Artırmak için hangi alanları tavsiye edersiniz ?
Sitem: xiaomiui.net
Kullanımda olduğu süre boyunca: 305.838
Kazanılan: 1538tl

Adsense otomatik reklamı kullanın. Google en uygun yeri kendisi ayarlar.

Hocam artık bazı site sahipleri yeni yeni yöntem uyguluyorlar tam ekranda reklam gösteriyorlar veya gideceği kategoriye tıklıyor ayrı bir sekmede reklam açılıyor değişik yöntemler uyguluyorlar. İşinize yarar mı ? Bilemem

Hocam artık bazı site sahipleri yeni yeni yöntem uyguluyorlar tam ekranda reklam gösteriyorlar veya gideceği kategoriye tıklıyor ayrı bir sekmede reklam açılıyor değişik yöntemler uyguluyorlar. İşinize yarar mı ? Bilemem
Ayrı bir sekmede ve tam ekran (mobile vinyet reklamlar hariç ki onu da Google kendisi ayarlar) Adsense reklamları yasak diye biliyorum. Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan da olmayalım. :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.