Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Dragonbyte shop item type nasıl kaldırılır?

OnurBabq

Kullanıcı
Kullanıcı
1600377454303.png
burayı nasıl kaldıracağımı ve buranın ne işe yaradığını söylermisiniz?

ilk olarak şuna bir göz atın ben bunu kullanıyorum :https://xenforo.com/community/resources/dbtech-dragonbyte-ecommerce.6387/
Sorununuz için ise ben eklentiyi kullanmadımda kurmadımda mantık yürüterek anladığım kadarı ile belirtilen alan ürünün hangi kategoride yayınlanmasını istediğini soruyor. Örnek : Giyim kategorsinde ama bunun alt kategorileride var ayakkabı,iç giyim v.s burdan da bunu belirmenizi istiyor gibi gördüm.
Eğer öyle ise bu kategorileride sizin oluşturmuş olmanız gerekli ki bunu kapatıalcağını düşünmüyorum ben. Ancak o istekleri silebilir ve tek kategori için isteyebilirsiniz diye düşünüyorum.
Yok bu sizi tatmin etmiyor ise aban DM ile admin giriş bilgileri ve domain atın göreyim ve ona göre size net bir cevap vereyim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.