Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Dosya yükleme hatası

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Altay61

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Dosya sunucuya yazılamadığından yükleme başarısız oldu. Site yöneticisinin herhangi bir dosya yüklenmeden önce bunu çözmesi gerekir.

konulara dosya eki eklerken yukarıdakı hatayı almaya basladım. nasıl cozebılırım ?

internal_data izinlerini 777 olarak ayarladım, farklı bir kullanıcı ile de denedim sonuc aynı.

internal_data izinlerini 777 olarak ayarladım, farklı bir kullanıcı ile de denedim sonuc aynı.
kullanıcı izinlerinden dosya yükleme izininin verildiğini kontrol edin eğer herşeyin yolunda olduğunu düşünüyorsanız izinler kısmında sunucu hata günlüğünüzdeki aldığınız hatanın resmini paylaşın lütfen

kullanıcı izinlerinden dosya yükleme izininin verildiğini kontrol edin eğer herşeyin yolunda olduğunu düşünüyorsanız izinler kısmında sunucu hata günlüğünüzdeki aldığınız hatanın resmini paylaşın lütfen

izinlerde bir sorun yok ilgili üye admin zaten ayarlarınıda kontrol ettim bi sorun goremedım konu acmaya devam ederken bu hatayı verdi

sitenizin sonuna
Kod:
admin.php?logs/server-errors/
bu hatayla ilgili bir rapor çıkması lazım onu paylaşırsanız elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağım

dosya sağlık kontrolu yapmayı denedıgımde hata verdı;

ErrorException: [E_WARNING] file_put_contents(): Only 0 of 92 bytes written, possibly out of free disk space in

sitenizin sonuna
Kod:
admin.php?logs/server-errors/
bu hatayla ilgili bir rapor çıkması lazım onu paylaşırsanız elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağım

sorun sunucu kaynaklı sanırım tmm dır tskler.

Panel operations have been temporarily suspended to prevent something bad from happening. Please ask your system admin to remove any files not in use on that partition.

Şimdi yabancı kaynaklardan topladığım bilgiler sonucunda bunun bir kaç sebebi olabilir
1. Yeterli alanın olmaması ve ya daha düşük bir alan geri kalması
2. Dosyalara yeterli izin verilmemiş
sorun ancak suncuu kaynaklıdır localhostda çalışıyorsanızda olabilir bu durum eğer bir sunucuda barındırıyorsanız sunucu sahibiyle iletişime geçin

Şimdi yabancı kaynaklardan topladığım bilgiler sonucunda bunun bir kaç sebebi olabilir
1. Yeterli alanın olmaması ve ya daha düşük bir alan geri kalması
2. Dosyalara yeterli izin verilmemiş
sorun ancak suncuu kaynaklıdır localhostda çalışıyorsanızda olabilir bu durum eğer bir sunucuda barındırıyorsanız sunucu sahibiyle iletişime geçin

cpanel e de erişim yok askıya almıslar sanırım sunucu kaynaklı bir hata.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.