Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Dosya sağlık kontrolü sonuçlarını düzeltme

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

dreamfancy

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://xenforo.gen.tr
Merhaba, forumumda bazı değişiklikler yaptım ancak bu değişiklikleri ben yaptım.

Dosya sağlık kontrolü sonuçları kısmında eklentinin değişen dosyalarının sha256 kodunu eklentiyi yüklerken güncelledim ve değiştirdim. Ancak dosya sağlık kontrolü sonuçlarında sha256 kodunu güncellememe ve değişmeme rağmen hala uyarı gözüküyor. Bu uyarılar beni rahatsız ediyor. Çünkü değişikliklerin bazılarını ben yapıyorum.

İleride gerçekten bir sorun olursa bunu görmemi engelleyecek. Bu bildirimlerin bazılarını nasıl kapatabilirim? Teşekkürler.

Örnek;
jLWT3S5.png

Bu bildirimleri kısmen yada tümünü kapatmak gibi bir seçenek ne yazık ki bulunmuyor.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.