Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Dosya sağlık kontrolü İndex Sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Çözüldü Dosya sağlık kontrolü İndex Sorunu

Bu var olan bir sorun değil... Değiştirilmiş bir dosya uyarısı almışsın... Kodları değiştirmek nedir ne değildir bilmem ama orjinalini yerine koymak her zaman iyidir..
Merhaba değerli arkadaşlar hicbir eklenti eklemediğim ve hiçbir değişiklik yapmadığım halde kendi kendine bu hatayı ladım

Ekli dosyayı görüntüle 23873

@eTiKeT™ @LaDezs @netr0n Yardımcı olursanız sevimirim
sorunu kendim çözdüm. İndex.php dosyasındaki kodları bu kodlarla değiştirince düzeldi
PHP:
<?php

$phpVersion = phpversion();
if (version_compare($phpVersion, '7.0.0', '<'))
{
    die("PHP 7.0.0 or newer is required. $phpVersion does not meet this requirement. Please ask your host to upgrade PHP.");
}

$dir = __DIR__;
require($dir . '/src/XF.php');

XF::start($dir);

if (\XF::requestUrlMatchesApi())
{
    \XF::runApp('XF\Api\App');
}
else
{
    \XF::runApp('XF\Pub\App');
}

Bu var olan bir sorun değil... Değiştirilmiş bir dosya uyarısı almışsın... Kodları değiştirmek nedir ne değildir bilmem ama orjinalini yerine koymak her zaman iyidir..

Çözüm
hocam sorunda orda zaten hiç dokunmadım kodlara. galiba index basmak istediler. Orjinali ile değiştirdim ztn

hocam sorunda orda zaten hiç dokunmadım kodlara. galiba index basmak istediler. Orjinali ile değiştirdim ztn
Hayır... index basmak istediler değil.. Ben şimdi anladım dediğini :D Ben bu dediğini 3 senede 4 5 kere yaşamışımdır farklı hosting firmalarına geçiş yaptığımda...

Bazı firmalar güvenlik açığı olabilir gerekçesiyle kendi taramalarında'ki algoritma artık ne kullanıyorlarsa dosyaları siliyor... Xenforo her hostingde çalışır ama her hostingde tam uyumlu çalışmaz sadece gereksinimleri karşılar.. Yani çok önemli bişi değil.. Sıklaşırsa hosting firmanı değiştir sorun biter.. Ama genelde 6 7 ay'da bir dosyan siline bilir :D

Hayır... index basmak istediler değil.. Ben şimdi anladım dediğini :D Ben bu dediğini 3 senede 4 5 kere yaşamışımdır farklı hosting firmalarına geçiş yaptığımda...

Bazı firmalar güvenlik açığı olabilir gerekçesiyle kendi taramalarında'ki algoritma artık ne kullanıyorlarsa dosyaları siliyor... Xenforo her hostingde çalışır ama her hostingde tam uyumlu çalışmaz sadece gereksinimleri karşılar.. Yani çok önemli bişi değil.. Sıklaşırsa hosting firmanı değiştir sorun biter.. Ama genelde 6 7 ay'da bir dosyan siline bilir :D
kaç aydır kullanıyorum bu durum hiç olmadi ayreten dosya silinmedi sadece index.php içinde exra kodlar vardı

kaç aydır kullanıyorum bu durum hiç olmadi ayreten dosya silinmedi sadece index.php içinde exra kodlar vardı
Bende senelerdir sorunsuz kullanıyorum ama sorunu senin dediğin aylar sonrası yaşıyorum... Php içinde başka kodlar varsa oraya ulaşan demek'ki site için değil sadece o dosya için girmiş.. Dur kodları değiştireyim hack girişimi sansın demiş demek ki :D sdgfsdg Tamam ben sana tecrübemi söyledim sen nasıl bilmek istiyorsan..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.