Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Dosya Boyutu Hatası

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

alprly

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
resource manager üzerinden 60mb lik dosya yüklemek istiyorum fakat hata veriyor nasıl düzeltebilirim?
xf seçenekler > mesajlara dosya yükleme kısmından boyut ayarlamayı denedim fakat maximum 2048kb seçebiliyorum
Screenshot_135.png

Çözüldü Dosya Boyutu Hatası

Merhabalar alprly alprly Kulanmış olduğunuz hosting panelinizden upload_max_size değerini yükseltiniz veya yükseltmeyi isteyiniz.
Bu problem hosting tabanlı dosya yükleme boyutu yükseltme işlemidir.
Merhabalar alprly alprly Kulanmış olduğunuz hosting panelinizden upload_max_size değerini yükseltiniz veya yükseltmeyi isteyiniz.

Çözüm
/admin.php?options/groups/attachments/#attachmentMaxFileSize

bu özellik " Bu boyutun üstündeki eklentiler reddedilecektir.Bu sunucunun yapılandırması bu değeri 8,192 KB olarak sınırlar." sınırlıyordu. cpanelden arttırmanın etkisi oluyor mu? denemedim ama aklıma geldi.

eTiKeT™ eTiKeT™ hocam ben sunucudan upload_max_size yükselttim lakin xenforo panelden halen 8,192 KB üstüne çıkamıyorum ayarlardan. Konuyla ilgili başka bir konuda göremedim çözüm için.

eTiKeT™ eTiKeT™ hocam ben sunucudan upload_max_size yükselttim lakin xenforo panelden halen 8,192 KB üstüne çıkamıyorum ayarlardan. Konuyla ilgili başka bir konuda göremedim çözüm için.
Host Firmanıza Durumu iletin hocam. Bi ara benimde başıma gelmişti. Dosya üzerinde max umpload boyutunu ne yaparsam yapayım sabitti. Sonrasında hemen düzelttiler. Max 600mb yaptırdım öylede kaldı.

Host Firmanıza Durumu iletin hocam. Bi ara benimde başıma gelmişti. Dosya üzerinde max umpload boyutunu ne yaparsam yapayım sabitti. Sonrasında hemen düzelttiler. Max 600mb yaptırdım öylede kaldı.
teşekkürler, Fiziksel kendi sunucumuz var, o yüzden iletemiyoruz :) neyse problem kendiliğinden düzeldi bekleyince sanırım update mi oldu ne oldu anlamadım

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.